Położna od 18 lat czynna zawodowo, od 9 lat instruktorka w Szkole Rodzenia, socjolożka, Międzynarodowy Konsultant Laktacyjny.

Koordynuje filię „Alma Matter Centrum Edukacji Przedporodowej” w Szamotułach, która obejmuje kompleksową opieką przyszłe matki, zapewnia edukację przedporodową oraz wizyty patronażowe w ramach NFZ.

Czerpie przyjemność z kontaktu z kobietami ciężarnymi, położnicami i nowonarodzonymi dziećmi. Otwarcie twierdzi, że prowadzenie Szkoły Rodzenia to jej hobby, a zawód daje jej wiele satysfakcji z dobrze spełnionej misji, ponieważ jest dla pacjentek i może dzielić się swoją wiedzą i praktyką zawodową – to jest jej pasja.

Prowadzi również Poradnię Laktacyjną oraz wsparcie dla matek karmiących.

Ukończyła profesjonalne kursy w Centrum Nauk o Laktacji, obecnie jest także trenerem dla „Fundacji Twórczych Kobiet” w Warszawie – prowadzi szkolenia praktyczne dla „Promotorów karmienia piersią” oraz przyszłych „Doradców Laktacyjnych” w Centrum Nauk o Laktacji.

Przygotowała jednolite standardy graficzne dla położnych „Postępowanie w podstawowych problemach w laktacji”. Obecnie prowadzi badania, które są podstawą jej drugiej już pracy magisterskiej – dotyczącej Szkół Rodzenia.

Wyznaje zasadę Davida Burns’a „Istnieje tylko jedna osoba, która kiedykolwiek może uczynić Cię szczęśliwym i tą osobą jesteś Ty.”

Uwielbia podróże a dzięki nim kuchnię azjatycką oraz taniec Latino. Jest mężatką i szczęśliwą mamą bliźniąt.