Zajmuje się położnictwem od 1998 roku. W 2001 r ukończyła Medyczne Studium Zawodowe na wydziale położnych. Chcąc pogłębiać swoją wiedzę oraz tematykę zdrowia w 2006 roku ukończyła studia  magisterskie na Wydziale Nauk o Zdrowiu, kierunek Promocja Zdrowia.
Przez wiele lat związana była z oddziałem narodzin Szpitala Miejskiego im. Fr. Raszei  w Poznaniu, gdzie pracowała jako położna. Ukończyła kursy oraz szkolenia organizowane przez Fundację Rodzić po Ludzku:
„Pozycje wertykalne w I i II okresie porodu- teoria i praktyka. Nowoczesne prowadzenie porodu” ;  „Profesjonalizm w pracy położnej”, a także z alternatywnych metod w opiece nad kobietą w ciąży, podczas porodu i w połogu.
Wzięła także udział w szkoleniu „Prowadzenie grup wsparcia dla matek karmiących piersią i poradnictwa laktacyjnego na poziomie podstawowym” organizowanym przez Komitet Upowszechniania Karmienie Piersią.
Uczestniczyła także w wielu krajowych i międzynarodowych konferencjach -  wszystko po to aby lepiej doświadczać roli rodzica.

Mama Maksymiliana, Mateusza i Małgosi.