Spotkania przeznaczone dla mam dzieci w wieku 0-10 miesięcy – (spotkania razem z dziećmi)

Termin: 6 marca w godz. 10:00-12:00, Warsztaty Agaty, ul. Lodowa 6/1, Poznań
cykl obejmuje 10 spotkań

O cyklu:
Jeśli urodziłaś niedawno dziecko i zastanawiasz się, co jest dla niego najważniejsze, jeśli starasz się stworzyć mu najlepsze warunki rozwoju i chcesz zapewnić mu kontakt z innymi dziećmi w bezpiecznej przestrzeni, a jednocześnie masz ochotę wykorzystać czas spędzany z dzieckiem na ważne rozmowy o macierzyństwie i kobiecości – to są spotkania dla Ciebie!
W trakcie spotkań będziesz mogła porozmawiać o wszelkich aspektach macierzyństwa z osobami, które najlepiej Cię zrozumieją – z matkami dzieci w podobnym wieku i z psychologiem. Będziesz mogła podzielić się swoimi obawami, niepokojami, ale także nadziejami, radościami, zyskasz możliwość usłyszenia, jak w podobnej sytuacji radzą sobie inne mamy.

Cel spotkań:
Podczas spotkań prowadzonych przez psychologa będziesz miała okazję odpowiedzieć sobie na pytanie, na czym Ci najbardziej zależy na tym etapie życia i przekonasz się, że zajmujesz się swoim dzieckiem wystarczająco dobrze – najlepiej, jak potrafisz. Znajdziesz czas i uwagę na dostrzeżenie swoich potrzeb, które w tym okresie schodzą na dalszy plan, przyjrzysz się, jak wyglądają granice w Waszej rodzinie, zastanowisz się, jakich relacji chcesz teraz z bliskimi – partnerem, rodzicami, teściami.

Spotkania poprowadzi Tamara Kasprzyk – mama dwóch synów, trener Familylab, psycholog, trener, psychoterapeuta.

Koszt udziału:
320 zł przy jednorazowej płatności lub 360 zł przy płatności w trzech ratach
Zapisy:
biuro@warsztatyagaty.pl

więcej informacji