Nazwa: Szkoła Rodzenia Picolino
Ulica: Lea 22/7
Miasto: Kraków
Kod pocztowy: 30-048
Telefon: 883-608-832
WWW: www.picolino.pl

Szkołę Rodzenia Picolino tworzy odpowiednio wykwalifikowany zespół składający się z położnych, fizjoterapeutów, psychologa, dietetyka, ratownika medycznego, douli i fotografa.

Picolino kładzie duży nacisk nie tylko na sam akt porodu i na to jak rodzić, ale również co robić po porodzie, jak właściwie zaopiekować się maluszkiem, jak dojść do siebie po porodzie i podjąć nowe wyzwanie w życiu jakim jest dziecko.

Nasza Szkoła jest dla Was, mamy małe grupy zajęciowe co zapewnia, że każdy jest traktowany indywidualnie. Posiadamy swój autorski program szkolenia.

Jako jedyna w Polsce Szkoła Rodzenia uczymy opieki nad dzieckiem na SYMULATORACH NIEMOWLAKÓW sprowadzanych z USA.

Nie testujemy zdobytej wiedzy na własnym dziecku, ćwiczymy ją na symulatorze, który zachowuje się jak prawdziwe niemowlę.

W Stanach Zjednoczonych symulatory RealCare Baby II są dostępne w każdej szkole rodzenia, my jako pierwsi w Polsce udostępniamy przyszłym rodzicom symulatory niemowląt! Kursanci uczą się opieki w Szkole, a potem NIEODPŁATNIE mają możliwość zabrać dzidziusia do domu, aby przetestować zdobytą wiedzę.

Nasza Szkoła mieści się w centrum miasta, przy ulicy Lea 22/7 posiadamy przestronną i jasną salę. Dysponujemy nowym sprzętem gimnastycznym, posiadamy piłki do ćwiczeń w różnych rozmiarach, maty, worki Sako, przewijaki, wanienki, fantomy do nauki kąpieli.

Brak strefy – parking bezpłatny.