Bardzo dużo kobiet farbuje włosy henną, bo to ekologiczne i zdrowe. Jeśli mamy uczulenie na różne środki chemiczne to henna idealnie się do tego nadaje. Trzeba tylko mieć świadomość tego, że zanim uzyskamy bardzo dobry efekt to trzeba będzie hennę na głowie trzymać bardzo długi czas. Te dwie godziny to takie minimum, a zatem czy mamy tyle czasu? Jeśli chcemy żeby efekt utrzymywał się bardzo długo to im dłużej czekamy tym więcej na tym zyskamy. Oznacza to, że trzeba będzie już teraz zastanowić się nad tym jak zastosować hennę żeby były z tego najlepsze efekty. Musimy się liczyć z tym, że zapach henny nie jest przyjemny.

To oznacza, że osoby wrażliwe nie będą mogły tą metodą farbować włosy. Oczywiście zwykła farba też ma nieprzyjemny zapach i jest to bardzo szkodliwe, dlatego warto się przemęczyć dla efektu. Jeśli chodzi o sam efekt to trudny będzie do przewidzenia. Kolor taki jak chcemy albo, jaki jest na opakowaniu jest trudny do osiągniecia. Trzeba sprawdzić i wtedy będziemy wiedzieć jak to wygląda. Opinie na temat farbowania są bardzo różne, ale bardzo często te negatywne dodają te osoby, które robią to źle i niestety nie uzyskały żadnego pozytywnego efektu.

My możemy zrobić to o wiele lepiej, dlatego trzeba sprawdzić. Jeśli mamy problemy z suchymi włosami to henna nam je jeszcze bardziej wysuszy, a zatem trzeba będzie później stosować specjalne odżywki, które to zmienią. Nie można tego od tak zostawiać, bo to będzie dla naszych włosów bardzo niezdrowe. Trzeba zawsze szukać takich rozwiązań, jakie są dla nas najlepsze i dają dokładnie takie efekty, na jakich nam zależy.

Henna na nasze włosy

Efekt utrzymuje się dość długo i jeśli będziemy chciały nagle zmienić sobie kolor włosów i zmyć hennę to niestety, ale nie będzie to możliwe. To, dlatego podejmując decyzje o kolorze trzeba się bardzo dobrze zastanowić. W sklepach znajdziemy bardzo duży wybór różnych kolorów, co oznacza, że każda z nas dopasuje coś dla siebie. Wybierajmy rozważnie i stosujmy hennę dokładnie tak jak trzeba i jak to zaleca producent.

Wtedy wszystko przebiegnie dokładnie tak jak sobie to założyliśmy, dlatego warto się przyłożyć i jeśli robimy to same to raz, a porządnie. Wtedy będziemy wiedziały czy ta metoda nam odpowiada czy jednak trzeba używać chemicznych farb. Ładnie ufarbowane włosy dodadzą nam uroku, dlatego warto wybierać to, co naturalne i pewne. Henna to dobry sposób na farbowanie włosów i wiele kobiet jest z tego zadowolonych. Czy my będziemy? Same musimy się o tym już teraz przekonać.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here