Stylowa czapka zimowa dla dziecka

0
3153

Chłodne wieczory już niebawem zagoszczą na dobre. Deszcz i śnieg stanie się nieodzownym elementem niemal każdego dnia. Można, zatem powiedzieć, że to już najwyższy czas, aby pod ręką malucha była stylowa czapka zimowa.

Czapki zimowe dla dzieci

Każdy rodzic z pewnością przyzna rację, że dziecko powinno nosić czapkę, zwłaszcza w chłodne i wietrzne dni. A że, zima za pasem warto już teraz rozejrzeć się za odpowiednim modelem czapki zimowej. W okresie zimowym, czyli w grudniu, styczniu i lutym dzieci powinny nosić grubsze czapki, które wykonane są z wełny lub cieplejszej bawełny. Jakie w tym roku dominują kroje i kolory czapek zimowych dla dzieci? Jakie są najczęściej wybierane przez dziewczynki, a które przez chłopców? Przedstawiamy poniżej trochę najnowszych inspiracji.

Różowa czapka dla dziewczynki? Czy to odpowiedni wybór?

Dzieci coraz częściej zwracają uwagę na wzór oraz kolor czapki zimowej. Niekiedy nawet mają więcej do powiedzenia niż rodzice, którzy chcą taką czapkę zakupić. Niemniej jednak należy zaznaczyć, że typowy różowy kolor czapek nie jest już tak modny jak w poprzednich sezonach. Wśród najnowszych inspiracji znajdziemy czapki w odcieniach skandynawskich szarości, w odcieniach bieli, zieleni i bordo. Bardzo modne są również czapki z pomponami i dodatkami w postaci uszek ulubionych zwierzątek. Bardzo modne są również czapki w wersji przedłużonej.

Zimowe czapki dla chłopców

Na jakie rodzaje czapek zimowych w szczególności zwracają uwagę chłopcy? Niewątpliwie największą furorę robią czapki z wizerunkiem smoka, samolotów i innych „męskich wzorów”. Podobnie jak czapki dla dziewczynek tak i czapki dla chłopców dostępne są z zwierzaczkowymi uszkami w bardziej stonowanych kolorach. Chłopcy często wybierają też czapki w zestawie z kominem. Z takim zestawem żadne chłody i wiatry nie będą im straszne! Sporą popularnością wśród chłopców cieszą się również czapki zimowe w formie kominiarki. Taka czapka rośnie wraz z dzieckiem i doskonale chroni całą twarz przed zimnem.

Po kolejne inspiracyjne artykuły udaj się na https://www.sklep.kochamczapki.pl/.

[Głosów:2    Średnia:3.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here