Jaki jest najlepszy fotelik samochodowy na lata

Na rynku fotelików samochodowych jest dostępnych bardzo dużo modeli – znajdziesz zarówno foteliki dla najmłodszych, jak i tych starszych dzieci. Niestety każdy rodzic wie, że fotelik trzeba wymieniać co pewien czas w zależności od wagi oraz wieku dziecka. Wśród dostępnych produktów różnych firm znajdziesz jednakowo modele wagowo odpowiadające 0-18 kg, 0-25 kg, 9-36 kg, 15-36 kg – są to typowe, klasyczne foteliki. Jednak istnieją już foteliki 0-36 kg, które przy odrobinie szczęścia będą jedynymi. Na tle innych modeli z tą rozmiarówką szczególnie wyróżnia się fotelik samochodowy Joie Verso.

Czym wyróżnia się fotelik Joie Verso?

Z pomocą eksperta przygotowaliśmy najważniejsze atuty fotelika Joie Verso. Zapraszamy!

•    Łatwość montażu

Fotelik jest przeznaczony zarówno dla niemowląt, jak i dla starszych dzieci może być montowany przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Dodatkowo jako jeden z nielicznych pozwala przewozić dziecko tyłem do kierunku jazdy, aż do osiągnięcia wagi 18 kg. Jednak w razie potrzeby można w ciągu chwili zmienić ułożenie fotelika samochodowego Joie Verso. Zapewnia to nie tylko komfort jazdy, ale także gwarantuje zwiększenie bezpieczeństwa dziecka.

•    Dostosowanie do wieku dziecka

Siedzisko pozwala na kilku stopniową regulację zagłówka, przez co skok wzrostu dziecka nie jest problemem. Zarazem zmieniając układ zagłówka, zmienia się również układ pasów, co pozwala na prawidłowe układanie się ich oraz działanie, dzięki czemu dziecko jest stale chronione. Dodatkowo sam fotelik Joie Verso może być bez problemu regulowany pod kątem pochylenia, co oznacza dodatkową wygodę.

•    Dodatkowe udogodnienia

Oprócz powyższych zalet oraz cech można wspomnieć o dodatkowych rzeczach, w które fotelik samochodowy Joie Verso został wyposażony (oczywiście wszystko zostało stworzone z myślą o dziecku oraz rodzicach). Są to:

– elementy obicia nadające się do prania (naprawdę przydatna cecha),

– wkładka redukcyjna dla noworodka (zapewnia jeszcze lepsze wsparcie wrażliwego ciałka),

– tapicerka wykonana z materiałów przepuszczających powietrze,

– dodatkowa ochrona boczna + twarda skorupa po bokach.

Podsumowanie

Warto zauważyć, że Joie Verso może zdecydowanie ułatwić życie rodzicom, ponieważ decydując się na jego zakup, można zapomnieć o okresowych zmianach fotelika samochodowego. Może być to zarazem pierwszy i ostatni fotelik samochodowy dziecka. Jednak należy pamiętać o przepisach dotyczących przewozu dzieci do lat 12 oraz warto mieć na uwadze fakt, iż dziecko może przekroczyć dużo szybciej wagę 36 kg.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here