Kidkraft

Zabawki firmy Kidkraft to wspaniały świat pełen pomysłowych rozwiązań zapewniających dzieciom wyjątkową i pasjonującą rozrywkę. Firma założona została w roku 1968. Zespół ekspertów od początku istnienia przekłada swoje doświadczenie i wiedzę na niezwykłe projekty zabawek, które od ponad 40 lat cieszą dzieci. Produkty tej marki są jednymi z wiodących w Stanach Zjednoczonych, a producent ma na celu udostępnienie swoich zabawek na całym świecie.

Wykonane są przede wszystkim z drewna z niezwykłą dbałością o detale i jakość. Materiał gwarantuje wytrzymałość oraz brak szkodliwych dla dzieci substancji. Można z łatwością powiedzieć, że są one ponadczasowe. Spełniają wszystkie normy oraz są skrupulatnie przetestowane pod kątem bezpieczeństwa. Wśród zabawek Kidkraft nie brakuje również wyróżnionych nagrodami. Firma dba o to, aby produkty były unikalne i zapewniały swoim użytkownikom idealne warunki do rozwoju.

Co oferuje Kidkraft?

Producenci oferują przede wszystkim interaktywne i edukacyjne zabawki. Przez lata pracy ich asortyment stał się tak szeroki, że bez trudu zaspokoi potrzeby każdego dziecka, niezależnie od wieku czy zainteresowań. Zarówno chłopcy jak i dziewczynki znajdą tutaj coś dla siebie. Zabawki zostały zaprojektowane tak, by można było łączyć je ze sobą lub rozbudowywać o nowe elementy. Pomysłowość twórców umożliwiła dzieciom skompletowanie całej kuchni czy posiadłości dla lalek. Produkty Kidkraft podzielone są według tematu, którego dotyczą. Można tutaj wyróżnić dla dziewczynek np. domki dla lalek, domki ogrodowe, kuchnie, stajnie, a dla chłopców drewniane kolejki, garaże samochodowe, rakiety, zabawkowe tory wyścigowe. Dla całej rodziny firma stworzyła nawet ogrodowy plac zabaw. Zawiera on dwupoziomowy domek dla dzieci, ściankę wspinaczkową, drabinkę, dwie zjeżdżalnie, kuchnię oraz dwie huśtawki i trapez akrobatyczny. Po ofercie producenta widać, że zespół wykonuje swoją pracę z pasją i zamiłowaniem do tworzenia zarówno zabawek mniejszych rozmiarów, jak i potężnych zabawek ogrodowych. Dzięki szerokiemu wyborowi kuchni, dzieci mogą również uczyć się, w jaki sposób pomóc mamie w obyciu domowym lub rozwijać swoje własne pasje kulinarne.

Co dla dziewczynek?

Najwspanialsze z atrakcji jakie Kidkraft ma do zaoferowania dziewczynkom to oczywiście domki dla lalek.. Domki oferowane są w różnych rozmiarach, niektóre z nich na tyle duże, że można bawić się w nich na stojąco, a wewnątrz bez problemu zmieszczą się również koleżanki. Wielopiętrowe budowle oferują wszystko, czego można zapragnąć w domu. Dodanie domku dla lalek do pokoiku dziecka zapewni mu ogrom dobrej zabawy, rozwinie wyobraźnię oraz nauczy podstawowych elementów dbania o dom. Ze względu na rozmiar i obszerność zabawek wewnątrz, bawiąc się z innymi dziećmi można dzielić się zadaniami lub odgrywać rodzinę. Twórcy pomyśleli również o udziale chłopców przy takiej zabawie, dlatego nie wszystkie zestawy opatrzone są wyłącznie w dziewczęcy wystrój.

Co dla chłopców?

Firma Kidkraft zaoferowała najmłodszym dżentelmenom takie wspaniałe produkty jak zestawy samochodów wyścigowych, kolejki, garaże czy budynek straży pożarnej. Chłopiec może wcielić się we wszystkie wymarzone role. Może zostać majsterkowiczem, maszynistą, kierowcą rajdowym lub nawet astronautą czy piratem. Szeroka oferta zabawek umożliwi Twojemu dziecku realizowanie wszelkich pasji oraz ich poszerzanie. Twórcy postarali się przy tym żeby każdy produkt był dla niego nową przygodą, którą z fascynacją będzie odkrywał od samego rozpakowania zabawki.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here