Liposukcja laserowa Katowice - kiedy jest lepszą opcją od tradycyjnej liposukcji?

Lipoliza klasyczna jest zabiegiem, który wykonuje się u osób otyłych, u których nie występują poważne problemy z układem krążenia, a także choroby wątroby czy nerek. Pozwala pozbyć się znacznej nadwagi, jednak skutkiem ubocznym jest mało elastyczna skóra. Takim osobom często po liposukcji klasycznej poleca się liposukcję laserową. Jest ona odpowiednia dla osób o niewielkiej nadwadze, a także tych, które chcą wyrzeźbić ładniejszą sylwetkę.

Liposukcja Katowice – czym charakteryzuje się zabieg liposukcji laserowej?

Podczas zabiegu liposukcji laserowej można odessać bądź metabolizować do 0,5 litra tłuszczu, czyli dwa razy mniej niż w przypadku klasycznej liposukcji. Jednak w związku z tym zabieg jest dokładniejszy i nie powstają nieestetyczne nierówności. Ponadto wiązka lasera ma działanie pobudzające produkcję kolagenu, w związku z tym zabieg może również opóźniać procesy starzenia się skóry, poprawiać i ujędrniać ją w miejscach trudno dostępnych dla innych metod, np. przy kolanach, czy na udach i pośladkach. Liposukcja laserowa Katowice może być również wykonana na twarzy. Dzięki temu można pozbyć się podwójnego podbródka, czy nadmiaru skóry w okolicach oczu bądź policzków. Newralgicznym miejscem są również plecy. Liposukcja laserowa Katowice pozwala pozbyć się boczków, a także nadmiaru tłuszczu na plecach.

Liposukcja laserowa Katowice – technika wykonania zabiegu

Odsysanie tłuszczu Katowice to zabieg przeznaczony dla osób dorosłych. Najczęściej wykonują ją osoby w wielu od 30 do 70 lat i w każdym przypadku wśród pacjentów, którzy się mu poddają daje satysfakcjonujący efekt. Liposukcja Katowice polega na wykonaniu drobnego nacięcia przez lekarza i wprowadzeniu pod skórę wiązki laserowej, która niszczy błony komórek tłuszczowych, powoduje ich rozpad i metabolizowanie. Gdy tłuszczu jest w jakimś miejscu więcej lekarz może go odessać przy pomocy cewnika.

Odsysanie tłuszczu Katowice to bezpieczny zabieg, jednak należy pamiętać o przestrzeganiu zaleceń lekarza po jego wykonaniu. Zapewnienie optymalnego krążenia krwi i zapobieganie zakrzepom i zatorom zapewniają masaże limfatyczne wykonywane przez jakiś czas po zabiegu. Po kilku tygodniach można wrócić do pełnej aktywności fizycznej i wysiłku, ale normalnie funkcjonować można niemal od razu po zabiegu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here