fotel do pedicure

W ostatnich latach bardzo dużą popularnością cieszy się fotel do pedicure. Należy pamiętać, że wyposażenie salonu kosmetycznego musi koniecznie wyróżniać się wygodą użytkowania i wysokim stopniem higieny. W tym artykule wyjaśnimy, jaki fotel do pedicure kupić, a także wymienimy kluczowe parametry.

Zabieg pedicure

Warto mieć na uwadze, że w salonie kosmetycznym wykonuje się nie tylko pedicure, ale również inne zabiegi pielęgnacji stóp. Nie zawsze może wystarczyć standardowy fotel. Lepiej posiadać specjalistyczny sprzęt z dodatkowymi opcjami, ponieważ wtedy możliwe jest wykonywanie wszystkich zabiegów. Nie można zapominać, że wszystko zależy od typu wykonywanych usług. Najważniejsze, żeby fotel był wygodny, ponieważ klienta należy wprowadzić w stan odprężenia oraz relaksu. Kosmetyczka musi mieć również zagwarantowany maksymalny komfort pracy.

Wybór foteli do pedicure

W sprzedaży można bez większego problemu znaleźć modele o zróżnicowanej kolorystyce. Duży wybór powoduje, że nawet najbardziej wymagający klienci mogą z łatwością znaleźć coś dla siebie. Wśród podstawowych możliwości zwykłych foteli można wymienić regulację zagłówka oraz wysokości. Chodzi przede wszystkim o to, żeby ułatwiać sobie pracę, a temu z pewnością sprzyja płynna regulacja podparcia nóg. Jeśli chcesz mieć pewność, że fotel jest wysokiej jakości to zamów go u sprawdzonego producenta. Wszyscy doskonale wiedzą, że najważniejszym meblem w gabinecie kosmetycznym jest właśnie fotel. Powinien zapewniać wygodę nie tylko klientowi, ale również kosmetyczce.

Komfort pracy

Warto pamiętać, że ze względu na pacjenta fotel powinien być anatomicznie profilowany. Jeszcze lepiej, jeśli będzie regulowany kąt pochylenia oparcia. Należy zachować szczególną ostrożność i uważać, żeby nie obciążać nadmiernie kręgosłupa podczas pracy. Chodzi przede wszystkim o to, żeby kosmetyczka się nie garbiła. Nie ulega wątpliwości, że notoryczne garbienie może skutkować powstawaniem nieodwracalnych zwyrodnień kręgosłupa. Miejsce pracy musi być także prawidłowo oświetlone, ponieważ nie można nadwyrężać wzroku. Bardzo negatywny wpływ na wzrok ma zasłanianie światła przez kosmetyczką. Zwróć uwagę na funkcje dodatkowe, jeśli poważnie planujesz zakup specjalistycznego fotela. Po dokładnym przeczytaniu tego artykułu powinieneś już wiedzieć, jaki fotel do pedicure wybrać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here