Masz nowy dom, ale nie wiesz jakie meble kupić?

Jakie meble do domu kupić? To pytanie zadaje sobie każdego dnia mnóstwo osób. Czy te ze znanego sklepu, ale trudne do złożenia i słabej jakości, czy meble Hugle – funkcjonalne i zapewniające komfort użytkowania.

Zdecyduj najpierw, czego dokładnie potrzebujesz. Zrób dokładny plan swojego, nowego domu. Ile pomieszczeń potrzebujesz wyposażyć? Jaka jest kolorystyka Twoich pokoi, jakie są ich wymiary. No i co najwyżej w jakim stylu chcesz mieć dom? Lubisz vintage, czy stawiasz na nowoczesność?

W sieci znajdziesz mnóstwo zdjęć pokazujących różne aranżacje pomieszczeń. Poświęć czas na ich przejrzenie. Sprawdź, które do Ciebie najbardziej „przemawiają”? Wejdź na strony internetowe, np sklep z meblami https://hugle.pl/ i pozwól sobie poczuć, które rzeczy sprawiają, że pragniesz je mieć i z nich korzystać. Dopasuj je w swojej wyobraźni do pomieszczeń, które chcesz urządzić. Gdzie postawisz komodę, gdzie stanie łóżko? Może Marzysz o toaletce? Najlepsze miejsce będzie wtedy blisko okna. A może będziesz urządzać wnętrze pokoju Twojego dziecka? Zaproś je do wspólnego kreowania przestrzeni. Wspólnie pooglądajcie internetowe aranżacje zapytaj pociechę jaki pokoik podoba się jej najbardziej. Bajkowy dla prawdziwej księżniczki, czy może pokój superbohatera?

Masz już jakąś wizję? Skonsultuj ją koniecznie z partnerem/partnerką. Niech również ma wpływ na to, jak będzie wyglądać Wasza, nowa, wspólna przestrzeń. Zadbaj o wszystkie szczegóły, jeszcze raz dokładnie zmierz pokój, żeby wiedzieć ile przestrzeni masz do dyspozycji.

Potem już tylko rób zakupy. Sprawdzaj dwa razy wymiary mebli, zastanów się czy zmieszczą się w zaplanowanych przez Ciebie miejscach. Kupuj rozsądnie, dawaj sobie czas do namysłu. Nie wrzucaj produktów do wirtualnego koszyka, tylko dlatego, że Ci się podobają. Zadaj sobie pytanie, czy wybrana nowoczesna kanapa pasuje stylem do kredensu po babci. Niech Twoje zakupy będą przemyślane. Tylko wtedy będą naprawdę udane.

Po dokonaniu zakupu czekaj już tylko na przesyłkę. Ciesz się nowymi meblami, ustawiaj w pomieszczeniach, a później korzystaj.

Pamiętaj, że meble można zmieniać często, jeśli kogoś na to stać. Równie dobrze jednak można zmieniać tylko dodatki. Dzięki drobnym zmianom małym kosztem możemy odświeżyć i odmienić charakter miejsca. Nie bój się eksperymentować, śmiało łącz kolory. Zadbaj o dobre oświetlenie pomieszczenia- dzięki temu każdy mebel i każdy szczegół będzie wyglądał lepiej. Światło ma wpływ też na samopoczucie. Gdzie czujesz się lepiej? W pomieszczeniu z białym, zimnym światłem? A może jednak ciepłym?

Zadbaj o każdy szczegół swojego domu i ciesz się rodzinnym ciepłem i atmosferą domowego ogniska.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here