Przełom w leczeniu łysienia - Hair Restoration Clinic, Katowice

Zgodnie z szacunkami, aż 60 % mężczyzn po trzydziestym piątym roku życia oraz co trzecia kobieta mają przerzedzone włosy. Dla wielu jest to jednoznaczne z utratą pewności siebie. Po cóż rezygnować z atrakcyjności? W temacie przeszczep włosów Katowice są czołowym ośrodkiem w Polsce.

GRZEGORZ TUROWSKI

Klinika należy do światowej sławy chirurga plastycznego. Grzegorz Turowski urodził się w Łodzi, studiował na Yale oraz na Harvardzie, a po uzyskaniu dyplomu otworzył trzy własne ośrodki. Warszawa, Chicago i Katowice przodują w skutecznym leczeniu łysienia. Jeśli jednak interesuje nas przeszczep włosów Katowice w niczym nie ustępują dwóm pozostałym. Wręcz przeciwnie – z uwagi na umiejscowienie w Zagłębiu Śląskim dr Grzegorz Turowski może liczyć na wykwalifikowaną kadrę pracowniczą.

DR TUROWSKI HAIR RESTORATION CLINIC

Katowicka klinika powstała dla.. wygody polskich pacjentów. Wielokrotnie to rodacy przyjeżdżali do Chicago, by prosić o pomoc w odzyskaniu atrakcyjnej fryzury. Grzegorz Turowski postanowił więc otworzyć dwa ośrodki: w Warszawie – stolicy Europy Środkowej, w Katowicach – z uwagi na przyjaciół. Dzięki temu utrzymuje aktywne kontakty z ojczyzną.

Ponadto doktor ma za sobą bogate doświadczenie. Zdobył tytuły MD, Ph.D., FACS, a także ceryfikaty. Najsłyniejszym jest American Board of Plastic Surgery. Jest członkiem International Society for Hair Restoration Society, Best Doctors Chicago Metropolitan Area, USA Top Surgeons. Jako pionier nowoczesnych metod przeszczepów szczyci się międzynarodowym know – how.

FORMALNOŚCI

W dzisiejszych czasach największą inwestycją jest człowiek. Istotna w temacie przeszczep włosów cena Katowice, Warszawy oraz Chicago niczym nie wyróżnia. Przed rozpoczęciem zabiegu konieczna jest konsultacja lekarska (około 100 zł), natomiast sama terapia wymaga przynajmniej 3000 – 4000 zł. Uzależnione jest to oczywiście od metody wykonywania zabiegu oraz ilości przeszczepianych włosów.

Człowiek, który decyduje się na przeszczep, może być spokojny o swoje zdrowie. Międzynarodowe uznanie, wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza, komfortowe lokalizacje – wszystko to przemawia wyłącznie na korzyść Dr Turowski Hair Restoration Clinic. Dodatkowo decydując się na przeszczep włosów cena Katowice, Warszawy i Chicago będzie dostosowana do indywidualnych potrzeb pacjenta.

[Głosów:3    Średnia:3.3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here